İyi İnanç temelli

İlk olarak Teknoloji

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerElektrik Santrifüj Pompası

14 / 12G-G Kimyasal Santrifüj Pompa, yardımcı pervane mühür / paketleme conta pompası

Sertifika
iyi kalite Santrifüj Bulamaç Pompası satış için
Ürünün kalitesi çok iyi

—— David

Güvenilir bir üretici daha sonra işbirliği yapacak

—— Peter

Tedarikçi sizi daha sonra alacaktır

—— Lisa

Ben sohbet şimdi

14 / 12G-G Kimyasal Santrifüj Pompa, yardımcı pervane mühür / paketleme conta pompası

Çin 14 / 12G-G Kimyasal Santrifüj Pompa, yardımcı pervane mühür / paketleme conta pompası Tedarikçi

Büyük resim :  14 / 12G-G Kimyasal Santrifüj Pompa, yardımcı pervane mühür / paketleme conta pompası

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: Gempump
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 14 / 12G-G

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: 1000 USD/Set
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Ahşap Kılıf veya Gerekli Olarak
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 50 / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Modeli: 14 / 12G-G Bağlantı noktası: Pekin, Tianjin
Renk: sarı veya diğer Türü mühürleme: Bland mühür, Mekanik mühür, Membran mühür
Transmisyon: Dişli kutusu transmisyonu, hidrolik kuplaj sürücüsü vb. Uygulamalar: Derin deniz madenciliği ve kuyruk alma vb.

14 / 12G-G Kimyasal Santrifüj Pompa, yardımcı pervane mühür / paketleme conta pompası


Çamur pompası için mekanik salmastra montajı


1. Mekanik salmastra tipini kontrol edin, özellikler doğrudur.
2. Bulamaç pompasının boyutunu kontrol edin ve parça büyüklüğü, geometrik doğruluk ve korelasyon ile ilgili mekanik contaların montajı teknik gerekliliklerle tutarlıdır. Temel hususlar şöyledir:


(1) mekanik salmastra parçasını, şaftın (veya aks kovanının) yüzey çapı ve dış çap toleransını monte eden milin (veya mil kovanının) radyal sarkma toleransı.
(2) aksın (veya aks kovanının) merkez çizgisinin dikeyliği, sızdırmazlık boşluğu ve salmastrası kombinasyonu tarafından izin verilir.
(3) halka conta halkasının milin ucunu (aks kovanını) takın, mekanik salmastra kabuğunun köşe başlığını ve pahını monte edin.
(4) mekanik contanın milinin eksenel yer değiştirmesi.

3. mekanik sızdırmazlık prosesinin kurulumu temiz tutulmalı ve hasar ve hasar durumunda aletlerin sızdırmazlık elemanlarına dokunmasına izin vermeyiniz.
4. Montaj sırasında, hareketli ve statik halka yüzeyi bir temiz yağ ve türbin yağı tabakası ile kaplanmalıdır. Yardımcı sızdırmazlık halkası (hareketli halka conta halkası ve statik halka conta halkası dahil) kurulumdan önce düz bir kurulumu sağlamak için temiz bir yağ veya türbin yağı ile kaplanmalıdır.
5. Statik halka ve sonlandırma kapağının statik halka yüzeyi zarar görmemesi için, statik halkanın ve uç kapağının merkez hattına dik olduğundan emin olmak için, mühürlü uç kapağından sonra statik halka conta halkası, Ve anti döner yuva hizalama anti-dönme pimi statik halka geri dikkat edin, ancak temas halinde değil.
6. Mekanik salmastranın dönen kısmı yaya koltuğu üzerindeki iki sabit vidayla aksa sabitlenmiştir. Vidalar sıkıldığında, yayın çalışma uzunluğu sağlanmalıdır.

Çamur pompası için mekanik salmastra uygulaması

  1. Bulamaç pompasının başlamasından önce, mekanik contanın bağlı cihazını ve soğutma ve yağlama sisteminin mükemmel olup olmadığını kontrol etmek gereklidir.
  2. Malzeme hattı, pas püskürtücülerinin sızdırmazlık odasına girmesini önlemeye başlamadan önce temizlenmelidir.
  3. Milin elle döndürerek milin düzgün döndüğünden emin olun. Disk hareket ediyorsa yükleme boyutunun doğru olup olmadığını kontrol edin.
  4. Normal sürüş öncesinde, statik basınç testi, mekanik contanın uç yüzü, sızdırmazlık halkası ve sızdırmazlık ucu kapağının sızdırmazlık etkisini kontrol etmek için gereklidir. Herhangi bir sorun varsa, sorun birer birer kontrol edilmeli ve kontrol edilmelidir.
  5. Bulamaç pompası başlamadan önce, oda ayrı bir sızdırmazlık sistemi başlatılmalıdır ise soğutma suyu sistemi dolaşıma başlamalı ve sıvı veya tıkalı ortam ile doldurulmalıdır.
  6. Normal kullanımdan önce, önce atmosferik basınçta çalıştırın, kaçak olayı olup olmadığına bakılmaksızın contanın sıcaklık yükselişinin normal olduğunu gözlemleyin. Hafif bir sızıntı varsa, sızıntı kademeli olarak normale inene kadar, uç yüzeyin daha üniform olması için belirli bir süre sürebilirsiniz. Çalışma 1-3 saat sürerse kaçak miktarı azalmaz, denetimi durdurmanız gerekir.
  7. Normal çalışma, kademelendirme, ısıtma yavaşça yapılabilir ve üretime sokulabilen normalin olduğu gibi sıcaklık artışı ve kaçak durumuna dikkat edin.

Durduğunda bulamaç pompasını durdurmalı ve soğutma ve yağlama sistemini durdurmalıyız.

Uygulamalar

  • Çakıl pompası çoğunlukla kanal, rezervuar tuzdan arındırma, kıyı ıslahı, germe, derin deniz madenciliği ve atık rezervuarları için kullanılır. Bir kum pompası, sıradan pompaların gerektirdiği en zor, yüksek aşındırıcı çamurların sürekli olarak taşınması için tasarlanmıştır. Faydalı model, madenlerde çamur, metal eritme, patlayıcı çamur, tarama tekneleri, nehir taraması vb. Taşımak için uygundur.
özellik
  • Tip G (veya GH) çakıl pompası, çok fazla katı madde içeren ve sıradan pompalar tarafından pompalanamayan en zor yüksek aşındırıcı bulamaçların sürekli olarak işlenmesi için tasarlanmıştır. Çamur, metal eritme, patlayıcı çamur ve diğer alanların taşınması için uygundur. GH tipi yüksek kaldırmalı bir pompadır.


PERFORMANS

Pompa Modeli izin verilebilir
Maks. Güç
(kW)
Net Su Performansı
Kapasite Q kafa
H (m)
hız
N (R '/ dakika)
Max.Eff.
(%)
NPSH
(m)
M 3 / saat l / s
14 / 12G-G 1200 576-3024 160-840 8-70 300-700 68 2,0-8,0

İletişim bilgileri
Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: richard

Tel: +8615132113824

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)