İyi İnanç temelli

İlk olarak Teknoloji

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDalgıç Atıksu Pompası

Belediye mühendisliği için ISO 9001 dalgıç atıksu pompası / Makine Segmanı

Sertifika
iyi kalite Santrifüj Bulamaç Pompası satış için
Ürünün kalitesi çok iyi

—— David

Güvenilir bir üretici daha sonra işbirliği yapacak

—— Peter

Tedarikçi sizi daha sonra alacaktır

—— Lisa

Ben sohbet şimdi

Belediye mühendisliği için ISO 9001 dalgıç atıksu pompası / Makine Segmanı

Çin Belediye mühendisliği için ISO 9001 dalgıç atıksu pompası / Makine Segmanı Tedarikçi

Büyük resim :  Belediye mühendisliği için ISO 9001 dalgıç atıksu pompası / Makine Segmanı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shijiazhuang, Çin
Marka adı: Gempump
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: QW (WQ) tipi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Ahşap Kılıf veya Gerekli Olarak
Teslim süresi: 4 hafta
Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 70 / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
akış: 10 ~ 1700 m³ / h kafa: 5 ~ 50 m
Uygulama: Belediye mühendisliği, inşaat, fabrika ve madenler kanalizasyon ve hastaneler, oteller Malzeme: Dökme demir, paslanmaz çelik
Motor gücü: 4 ~ 30 KW Hız: 960 ~ 2950 r / dak
Orta sıcaklık: ≤ 100 ℃

Belediye mühendisliği için ISO 9001 dalgıç atıksu pompası / Makine Segmanı

QW tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası yapısı açıklaması:

QW tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası, aynı eksene (rotor) sahip mekanik ve elektrik entegrasyon ürünleri, motor ve pompa, yağ izolasyon odası ve mekanik salmastra bileşenleriyle ayrılmış motor ve pompanın iki parçasından oluşur Pompa uzunluğu Kısa, kompakt. Pompanın emniyetli ve güvenilir çalışmasını sağlayan çeşitli koruma cihazları ile donatılmıştır. Rolün ana bileşenleri aşağıdaki gibidir:

Sinyal hattı 1: tam su pompası kontrol kabini, sızıntı, faz, kısa devre, aşırı ısınma, motor aşırı yük ve diğer projeler de dahil olmak üzere pompa çok yönlü koruma uygulanması ile donatılmıştır.

Motor Statoru 8: Sınıf B veya Sınıf F izolasyon.

Sızıntı probu 11: Bileşen, mekanik conta hasar gördüğünde, yağ haznesine su girdiğinde yağ haznesine monte edilir ; prob, pompayı korumak için kontrol sisteminden bir sinyal gönderebilir.

Mekanik salmastra 13: güvenilir çift salmastra, aşınma, uzun ömür ve diğer özelliklere sahip çift ​​kanallı seri mühürün kullanımı, yeni sert korozyona dayanıklı tungsten karbür malzemeden seçim.

Pervane 17: tıkanmayı, sarma başarısızlığını azaltmak için geniş malzemeleri ve elyaf atığını geçirecek güçlü bir kabiliyete sahip tek kanallı veya çift akışlı kanal yapısı olan pervane.

Pompa gövdesi 15: pervaneye sahip, yüksek verimlilikte pompa yapıyor.

Conta halkası 18: pompa gövdesinin ağzına monte edildiğinde, çemberin ağız halkası aşınmasını bırakması nedeniyle pompa en iyi verimi sağlamak için mühür halkasını değiştirir.

Kanalizasyon pompası tıkanmadan QW tipi dalgıç Ürün kullanımı:

QW tipi sualtı atıksu deşarj fabrika iş ciddi kirlilik için tıkanmayan kanalizasyon pompası, konut kanalizasyon kanalizasyon istasyonu, kentsel atık su arıtma tesisi drenaj sistemi, hava savunma sistemi drenaj istasyonu, su tesisi su temini ekipman, hastaneler, oteller Kanalizasyon, belediye mühendisliği inşaat Kırsal biyogaz sindiricileri, tarım arazisi sulama ve diğer endüstriler, kanalizasyon kirletici bant parçaları, kir, ayrıca su ve aşındırıcı ortamlar için de kullanılabilir.

QW tipi su altı tıkanmayan kanalizasyon pompası kullanımı ve önlemleri:

  1. QW tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası, kablo hasarlı olsun, bağlantı elemanları gevşek olsun ya da düşüp düşmemekte, nakliye, depolama, deformasyon ya da hasar ile birlikte ya da hasar görmeden yükleme işleminde pompayı dikkatlice kontrol edilmelidir.
  2. Pompa motorunun 500V megger ile aynı ve göreceli izolasyon direncini ölçün. Değer 2 megobs'den az olmamalıdır. Aksi takdirde, motorun stator sargısı kurutulmalı ve kurutma sıcaklığı 120 ° C'yi geçmemelidir.
  3. Sabit ve mobil iki kanalizasyon pompası serisi kuruldu. Sabit bir otomatik kurulum kullanıldığında, zincir iki asılı halka vidası veya kaldırma plakası yukarı ve aşağı kaldırma pompasına takılmalıdır (pompa çıkışından, bağlantı pompa çıkışına paralel olmalıdır). Otomatik olarak konuma bağlanıncaya kadar kılavuz boyunca yavaşça yavaşlayın. Mobil tesisat kullanırken, bir zincir ile iki halkaya yukarı ve aşağı kaldırma pompasına giren ilk hortum seti, kablonun tehlikeyi önlemek için bir ip olarak kullanılamayacağına dikkat edin.
  4. QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası, saat yönünün tersine döndürüldüğünde girişten dönme yönünden sonra bağlanır, eğer pompa tersine çevrilirse, sadece kablo herhangi bir iki hatta kablolama pozisyonunu ayarlayabilir.
  5. QW (WQ) tipi dalgıç hava tahliye pis su pompası şasi zemini, tesisin yakınında kesinlikle yasak olan kişisel emniyet kullanımının pompa çalışırken emin olabilmesi için ilgili prosedürlere uygun şekilde özen gösterilmelidir yap? Hareket et, sadece elektrik pompası sızıntısı kaza ihtimaline karşı.
  6. Özel koşulların yokluğunda QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası otomatik pompa kontrol kabini ile donatılmış olmalı, doğrudan ızgarayı asmamalı veya pompayı normal çalışmasını sağlamak için gücü açmak için bıçak anahtarını kullanmamalıdır .
  7. Pompa, düşük kaldırma durumunda uzun süreli çalıştırılmamalıdır (genellikle başın nominal kafanın% 60'ından az olmamasına dikkat edilmelidir), önerilen aralığın asansör içinde kullanılmasını kontrol etmek en iyisidir. Aşırı yük nedeniyle pompalayın ve motoru yakın.
  8. Kendinden devridaimli soğutma aygıtı pompası, pompaya aşırı ısınan hasarı önlemek için uzun süreli çalışmanın tüm yüzeyini kesinlikle yasaklamaz.

İletişim bilgileri
Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: richard

Tel: +8615132113824

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)