İyi İnanç temelli

İlk olarak Teknoloji

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTemiz Su Pompası

IH Yatay Tarım drenajı için paslanmaz çelik kimyasal santrifüj pompa

Sertifika
iyi kalite Santrifüj Bulamaç Pompası satış için
Ürünün kalitesi çok iyi

—— David

Güvenilir bir üretici daha sonra işbirliği yapacak

—— Peter

Tedarikçi sizi daha sonra alacaktır

—— Lisa

Ben sohbet şimdi

IH Yatay Tarım drenajı için paslanmaz çelik kimyasal santrifüj pompa

Çin IH Yatay Tarım drenajı için paslanmaz çelik kimyasal santrifüj pompa Tedarikçi

Büyük resim :  IH Yatay Tarım drenajı için paslanmaz çelik kimyasal santrifüj pompa

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shijiazhuang
Marka adı: Gempump
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: IH Yatay

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Ahşap Kılıf veya Gerekli Olarak
Teslim süresi: 4 hafta
Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 70 / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
akış: 6.3 ~ 400m³ / h kafa: 5 ~ 125m
Maksimum çalışma basıncı: 1.6Mpa Hız: 29001450 r / dak
Güç: 0.55 ~ 110 kW İthalat çapı: 50 ~ 200 mm
Uygulama: Kimyasal, petrol, metalurji, enerji Renk: gri

IH Yatay Tarım drenajı için paslanmaz çelik kimyasal santrifüj pompa

IH paslanmaz çelik kimyasal santrifüj pompa talimatları:

1. başlamadan önce hazır

(1) Pompayı çalıştırmadan önce ve sahneyi temizleyin.
(2) Braketteki yağ miktarının uygun olup olmadığını kontrol edin (yağ seviyesi göstergesi orta çizgideki yağ seviyesi 2 mm kadar iyi).
(3), direksiyonun ana motorunu kontrol etmek ve pompa yönlendirme oklarını kontrol etmek için kuplaj bağlanmadan önce kuplajı bağlayın.
(4) mekanik salmastra veya paketleme ve kuplaj montajında, el pompası mili ile kolayca döndürülebilir, sürtünme fenomenine ve koruyucu kapağın kaplinine takılı olmamalıdır.
(5) emiş kullanımı durumunda pompa pompalama veya vakum başlamadan önce pompalanmalıdır; Pompa tarafından taşınan sıvının uygulanmasından önce ters çevrilmiş kullanım durumunda pompa dolu, pompa havanın kapalı, kapatın.
(6) Başlamadan önce temel cıvatalarını kontrol edin. Bezi eğrilmeli mi, yağlama yağı ve soğutma suyu kaynağı mı.

2, başlat

(1) Giriş ve çıkış basıncını (veya vakumunu) ve çıkış valfını kapatın (eğer bir baypas borusu varsa, aynı zamanda bu zamanda da kapatılmalıdır.) Motoru çalıştırın (pompa doğru ve Pompanın doğru şekilde döndüğünden emin olun.) Ve sonra pompa normal hıza ulaştığında giriş ve çıkış basınç (veya vakum) sayacını açın ve cihaz ilgili basıncı gösterdikten sonra su vanasını yavaşça açın, ayarlayın Gerekli koşullara getirin. Boşaltma hattı kapatıldığında, pompa sürekli olarak 3 dakikadan fazla çalışabilir.
(2) her zaman ana hareket ettirici güç değerlerine dikkat etmek ve pompa titreşimine dikkat etmek için süreci başlatın, titreşim 0,06 mm'yi geçmemeli, ölçüm yeri rulman olmalıdır.
(3) Sızdırmazlık durumu: mekanik salmastra sızıntısı olmamalı, ısı fenomeni olmalı, ambalaj sızdırmazlığı sürekli damlayan bir durum olmalıdır.

3. koşu

(1) sık sık pompa ve motor ısı (sıcaklık artışını taşıyan 75 ℃'yi aşmamalıdır) ve yağ seviyesi yakıt ikmal durumunu kontrol edin. (Genellikle, çalıştırdıktan sonra her 1500 saatte bir, tüm yağın bir kez değiştirilmesi için).
(2) kavitasyonu önlemek için akışı ayarlamak için emme valfini kullanamazsınız.
(3) Pompa, tasarım akışının% 30'undan azında sürekli olarak çalıştırılmamalı ve bu durumda sürekli olarak çalıştırılması gerekiyorsa, aşırı akışın boşaltılması için baypas borusu çıkışa monte edilmelidir.
(4) Anormal durum gibi pompanın seste parazitlenmesinin derhal yok edilmesi veya park kontrolünün yapılması gerekip gerekmediğine dikkat edin.

4, dur

(1) Havalandırma çıkış valfını yavaşça kapatın (eğer pompa bir geri yıkama durumunda kullanılırsa, emme hattının kapısını kapatın) ve çeşitli araçların anahtarını kapatın.
(2) güç kaynağını kesin
(3) Conta harici astarlama için kullanılıyorsa, dış çekme valfini de kapatın.
(4) Ortam sıcaklığı sıvı donma noktasından düşükse, çatlamayı önlemek için sıvıyı pompanın içine koymanız gerekir.
(5) Uzun süre durmazsanız, ağın içine yerleştirilen pompadaki korozif sıvıya ilaveten, parçaların temizlenmesi, özellikle de sızdırmaz kılınmış boşlukların sökülmesi gerekir. Pompayı, temizlikten ve yeniden kurduktan sonra çıkarmak en iyisidir; ayrıca, yağ pas önleme ve kapalı pompa ihracatına ek olarak, aynı zamanda düzenli olarak kontrol edilmiştir.

IH paslanmaz çelik kimyasal santrifüj pompa mekanik conta bakım:

  1. Çünkü mekanik sızdırmazlık genellikle ortamda temiz, asılı olmayan parçacıkların uygulanması için uygundur, bu nedenle, yeni kurulan boru sistemi ve sıvı sulama, katı yabancı maddelerin mekanik contanın yüzüne girmesini ve mühür başarısızlığını önlemek için durulmalıdır.
  2. Ortamın kolay kristalleştirilmesinde, mekanik contaların kullanılması daima sık yıkamaya dikkat etmelidir. Otomobili tekrar çalıştırmadan önce, mekanik salmastradaki kristali temizleyin.
  3. Mekanik contaların çıkarılması dinamik, statik halka sızdırmazlık yüzeyine zarar vermemek için el çekiç, demir ve bir başka vurmalı çalgı kullanmamaya özen göstermelidir.
  4. Eğer kir çıkartılamazsa, sızdırmazlık elemanına zarar vermemek için kiri çıkarmaya, durulamaya ve daha sonra sökmeye çalışmalısınız.
  5. Mekanik sızdırmazlık elemanını takmadan önce tüm sızdırmazlık elemanlarının geçersiz olup olmadığını kontrol etmeli ve onarım veya değiştirilmesi gerekiyorsa hasar görmelidir.
  6. Kesinlikle dinamik halkayı ve statik halkayı göreceli sürtünme sızdırmazlık yüzeyini küçük çizik, darbe ve diğer kusurlara izin vermediğinden emin olmalısınız. Pompa gövdesi, pervane, sızdırmaz hazne vb. De dahil olmak üzere tüm diğer parçalar, montajdan önce, özellikle hareketli, statik halka ucu, temiz, yumuşak bir bez veya pamuk kullanarak dikkatli bir şekilde silin ve daha sonra temiz bir yağ tabakası ile kaplanmalıdır Ya da yağ.
  7. Montaj sapmayı ortadan kaldırmak için dikkat etmelidir, vidaları sıkıştırın, hatta sıkıştırın, eğriltmeyi engelleyin, böylece contanın başarısız olması gerekir.
  8. Bahar sıkıştırma miktarının doğru ayarlanması, rotorun çekilmesi için elden sonra kurulan pompa, sıkıştırma yayı hem sıkıştırma belirli bir miktar hissetmeniz gerekir hem de hafif ve esnek bir ısırık hissi açmak için. Çok sıkı hissetmek veya diskin hareket etmemesi gibi bazılarını kaybetmeniz uygun olmalıdır.
  9. Mekanik contanın harici olarak yıkanması, başlamadan önce durulama çözeltisini açıp mühürlü boşluk sızdırmazlık sıvısı ile doldurulmalıdır. Durdururken pompayı durdurun ve durulamayı kapatın.

Uygulamalar

Kimyasal santrifüj pompalar, kimyasal, petrol, metalürji, enerji, kağıt, gıda, ilaç ve sentetik elyaf endüstrisinde kirletilmemiş suya benzeyen korozif ortamların taşınması için kullanılır

İletişim bilgileri
Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: richard

Tel: +8615132113824

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)