İyi İnanç temelli

İlk olarak Teknoloji

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerÇift Emişli Bölme Kasa Pompası

Fabrikalar Çift Emişli Bölme Kılıfı 250mm'lik pompa giriş çapı

Sertifika
iyi kalite Santrifüj Bulamaç Pompası satış için
Ürünün kalitesi çok iyi

—— David

Güvenilir bir üretici daha sonra işbirliği yapacak

—— Peter

Tedarikçi sizi daha sonra alacaktır

—— Lisa

Ben sohbet şimdi

Fabrikalar Çift Emişli Bölme Kılıfı 250mm'lik pompa giriş çapı

Çin Fabrikalar Çift Emişli Bölme Kılıfı 250mm'lik pompa giriş çapı Tedarikçi

Büyük resim :  Fabrikalar Çift Emişli Bölme Kılıfı 250mm'lik pompa giriş çapı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shijiazhuang, Çin
Marka adı: Gempump
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Büyük Akış

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Ahşap Kılıf veya Gerekli Olarak
Teslim süresi: 4 hafta
Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 70 / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
akış: 160 ° 18000m³ / saat kafa: 12 ~ 125m
Uygulama: Fabrikalar, şehirler, enerji santralleri, su koruma projeleri, sulama ve diğer drenaj veya su pompal Giriş basıncı: ≤ 0.6MPa
Orta sıcaklık: ≤ 80 ℃ Renk: mavi

Fabrikalar Çift Emişli Bölme Kılıfı 250mm'lik pompa giriş çapı

Kullanım Alanları:

Çift emişli pompa ayrıca, fabrikalar, şehirler, enerji santralleri, su koruma projeleri, sulama ve diğer drenaj veya su pompası başta olmak üzere transmisyon orta akışının temel özelliği olan tek kademeli çift emişli santrifüj pompa olarak bilinir. Katı parçacıkların taşınması 10 mm'nin çapını aşamaz, içerik% 5'i aşamaz.

Ürün tanımı

Pompa içindeki çift emiş, pompa gövdesine monte edilmiş pervane ve pompa şaftına sabitlenmiş, tek kademeli çift emişli santrifüj pompa, transmisyon ortam akışının ana özelliği, başın açık pompa çalışma prensibi olarak da bilinir. Motor tarafından doğrudan tahrik edilen pompa mili. Emme borusuna bağlı pompa gövdesinin ortasında sıvı emiş vardır.

Çift emiş pompası Wei pompa üretimi yatay santrifüj pompa, IS çapında bir akış aralığı ile pompa türü, baş fabrikalar, şehirler, enerji santralleri, su koruma projeleri başta olmak üzere, çok yüksek özellikler değil, Tarım arazisi sulama ve diğer drenaj veya su pompası. Katı parçacıkların taşınması 10 mm'nin çapını aşamaz, içerik% 5'i aşamaz. Pompa teslim orta sıcaklık 80 ℃ aşamaz, giriş basıncı 0.6Mpa aşamaz.

Yapı Tanıtımı

Pompa emme ve boşaltma, eksenin ekseni altındaki pompada, yatay yöndeki ve ekseni düşey bir konuma getirir, pompa kabuğu açık olur, suyun, deşarj borularının ve motorların (veya diğer asal yükleyicilerin) sökülmeden bakım yapılabilir. Eklem Şaft pompa yönüne baktı, pompa saat yönünde döndürüldü, sağ pompa girişi. Kullanıcıya göre özel sipariş ihtiyaçlarına göre saat yönünün tersine dönüş de değiştirilebilir.

Pompanın ana bileşenleri, pompa kapağı, pervane, mil, çift emme halkası, manşon, rulman ve benzeri. Yüksek kaliteli karbon çeliği için şaft malzemesine ek olarak, kalanlar dökme demirden yapılmıştır. Ancak kullanıcı ekseni ihtiyaçlarına göre paslanmaz çelik, paslanmaz çelik ve diğer malzeme pompası gövde ve pompa kapağı da değiştirilebilir değiştirilebilir.

Pompa gövdesi ve pompa kapağı, vakum ölçer ve basınç ölçer boru vida deliğinin montajında ​​flanş girişinde ve çıkışında pervane çalışma bölmesini oluşturur. Çark, statik dengeyle kalibre edilir, kol ve kovan somunlarıyla her iki tarafa sabitlenir. Aksiyal konum manşon somunu ile ayarlanabilir. Çarkın eksenel kuvveti, bıçakların simetrik düzeni ile dengelenir ve bir miktar kalabilir. Eksenel kuvvet, koaksiyel ucun yatağıdır. Pompa şaftı, pompa gövdesinin her iki tarafındaki yatak gövdesine monte edilmiş ve yağ ile yağlanmış iki tek sıra radyal bilyalı rulman tarafından desteklenmektedir. Çift emiş contası pompa su bölmesindeki suyu azaltmak için kullanılır.

Pompa motor tarafından doğrudan kaplin vasıtasıyla sürülür, mil contası yumuşak bir conta contası ve diğer malzeme ve mekanik conta farklı ortamlara göre kullanılabilir. Yağlama sızdırmazlık odasını soğutmak ve havanın pompaya sızmasını önlemek için paketin arasında bir su sızdırmazlık halkası bulunur ve su pompası su contası borusundan akan az miktarda yüksek basınçlı su ile çalışır Paketleme odası.

Model Anlamı

S / SH tipi pompa ile pompa modelinde çift emiş

250S-65A

250: pompa giriş çapı 250 mm

S: tek kademeli çift emişli yatay santrifüj pompa

65: 65 metre kafa

C: Çark ilk kesimi

10SH-13A

10: 1/25 emme çapı (mm) (pompa emme çapı 250 mm'dir)

SH: tek kademeli çift emişli yatay santrifüj pompa

13: 1/10 devir sayısından daha fazla pompa

C: Çark ilk kesimi

İletişim bilgileri
Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: richard

Tel: +8615132113824

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)