İyi İnanç temelli

İlk olarak Teknoloji

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDalgıç Atıksu Pompası

Taşınabilir dalgıç atıksu pompası blokajsız 960 ~ 2950 r / dak Hız

Sertifika
iyi kalite Santrifüj Bulamaç Pompası satış için
Ürünün kalitesi çok iyi

—— David

Güvenilir bir üretici daha sonra işbirliği yapacak

—— Peter

Tedarikçi sizi daha sonra alacaktır

—— Lisa

Ben sohbet şimdi

Taşınabilir dalgıç atıksu pompası blokajsız 960 ~ 2950 r / dak Hız

Çin Taşınabilir dalgıç atıksu pompası blokajsız 960 ~ 2950 r / dak Hız Tedarikçi
Taşınabilir dalgıç atıksu pompası blokajsız 960 ~ 2950 r / dak Hız Tedarikçi Taşınabilir dalgıç atıksu pompası blokajsız 960 ~ 2950 r / dak Hız Tedarikçi

Büyük resim :  Taşınabilir dalgıç atıksu pompası blokajsız 960 ~ 2950 r / dak Hız

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shijiazhuang, Çin
Marka adı: Gempump
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: QW (WQ) tipi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Ahşap Kılıf veya Gerekli Olarak
Teslim süresi: 4 hafta
Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 70 / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
akış: 10 ~ 1700 m³ / h kafa: 5 ~ 50 m
Uygulama: Belediye mühendisliği, inşaat, fabrika ve madenler kanalizasyon, kanalizasyon boşaltma yerleşim alan Malzeme: Dökme demir, paslanmaz çelik
Motor gücü: 4 ~ 30 KW Hız: 960 ~ 2950 r / dak
Orta sıcaklık: ≤ 100 ℃ Renk: Gümüş gri

Taşınabilir dalgıç atık su dalgıç atıksu pompası engelleme

QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası onarım ve bakımı:

Benzersiz bir pervane yapısı ve yeni mekanik salmastra ile QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası katı ve uzun elyaf içeren etkili bir şekilde nakliye yapabilir. Pervane Geleneksel pervanelere kıyasla, pompa pervanesi, aynı kesit boyutuna sahip, çok iyi bir aşırı akım ile, makul bir spiral hazneye sahip ve pompayı verimli kılan bir boruya benzer şekilde, tek veya çift koşucu şeklindedir Yüksek, pervane statik ve dinamik test, böylece pompa titreşim olmadan çalışır.

QW (WQ) tipi su altı tıkanmayan kanalizasyon pompası kullanım koşulları:

 1. Orta sıcaklık 60 ℃, orta şiddet 1 ~ 1.3kg / dm3 geçmez.
 2. Hiçbir iç pompa kendinden akış sirkülasyonlu soğutma sistemi, sıvı yüzeyinin motor kısmı 1/3 'ü geçmez.
 3. PH5 ~ 9 aralığında kullanılan dökme demir malzeme.
 4. 1Cr18Ni9Ti paslanmaz çelik malzeme genel aşındırıcı ortamı kullanabilir.
 5. 1000 metreden fazla olmayan çevresel yüksekliklerin kullanımı, size daha güvenilir ürünler sunmak için sipariş yapılması gerektiğinden daha fazla.

Not: Kullanıcının özel sıcaklık, ortam ve diğer gereksinimleri varsa, ünitenin daha güvenilir ürünler sunması için, iletim ortamının ayrıntılarını sipariş ederken lütfen belirtin.

QW (WQ) tipi su altı tıkanmayan kanalizasyon pompası Özellikler:

 1. Eşsiz tek yapraklı veya çift bıçaklı pervane yapısı ile QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası, dalgıç atıksu pompası ile kirin kabiliyetini önemli ölçüde artırarak kanalizasyon pompası pompa çapını 5 kat daha fazla lif materyali ve çapında geçirebilir Kanalizasyon pompası Pompa çapı katı parçacıkların yaklaşık% 50'sidir.
 2. QW (WQ) tipi su altı tıkanmayan kanalizasyon pompası mekanik sızdırmazlık contası çift taraflı contaya geliştirilirken, yağ koridorundaki uzun süreli çalışmanın Dalgıç atıksu pompası güvenli 8000 Saat veya daha fazla sürekli çalışma.
 3. QW (WQ) tipi kanalizasyon pompası genel kompakt yapısı, küçük boyutu, düşük gürültü, enerji tasarrufu etkisi açıktır, kolay bakım, pompa odası inşa etmek, çalışmak için suyun içine dalmak gerekmez, büyük ölçüde proje maliyetini düşürür.
 4. QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası conta yağ haznesi, yüksek hassasiyetli anti-sıkışma kaçak tespit sensörü ve termal elemana gömülü stator sargıları, WQ dalgıç atık su pompası motor mutlak koruma ile donatılmıştır.
 5. Otomatik güvenlik kontrol kabinli kullanıcıların ihtiyaçlarına göre, dalgıç atık su pompası sızıntısı, kaçak, aşırı yük ve aşırı sıcaklık ve diğer mutlak koruma, ürün güvenliğini ve güvenilirliği artırır.
 6. Float switch gerekli sıvı değişiklikleri, özel bakım gerektirmeden, dalgıç atık su pompası başlangıç ​​ve bitiş noktasının otomatik kontrolüne dayalı olabilir, son derece kullanışlı bir şekilde
 7. QW (WQ) tipi kanalizasyon pompası, kullanıcının ihtiyaçlarına göre çift raylı otomatik kaplin montaj sistemi ile donatılabilir. Kurulum ve bakım için çok uygundur. İnsanlar bu amaç için kanalizasyon çukurlarına girmek zorunda değildirler.
 8. Tüm asansör aralığında kullanılabilir ve motorun aşırı yüklenmemesine dikkat edin.
 9. QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası, sabit otomatik kaplin montaj sistemi, mobil olmayan kurulum sistemi olmak üzere iki farklı kurulum yöntemine sahiptir.

QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası yapısı açıklaması:

QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası, motor yağı ayırma odası ve mekanik salmastra bileşenleriyle ayrılmış iki parçadan oluşur ve aynı eksene sahip mekanik ve elektrik bütünleştirme ürünleri, motor ve pompadır (rotor ) Tüm pompa uzunluğu Kısa, kompakt. Pompanın emniyetli ve güvenilir çalışmasını sağlayan çeşitli koruma cihazları ile donatılmıştır. Rolün ana bileşenleri aşağıdaki gibidir:

Sinyal hattı 1: tam su pompası kontrol kabini, sızıntı, faz, kısa devre, aşırı ısınma, motor aşırı yük ve diğer projeler de dahil olmak üzere pompa çok yönlü koruma uygulanması ile donatılmıştır.

Motor Statoru 8: Sınıf B veya Sınıf F izolasyon.

Sızıntı probu 11: Bileşen, mekanik conta hasar gördüğünde, yağ haznesine su girdiğinde yağ haznesine monte edilir ve prob, pompayı korumak için kontrol sisteminden bir sinyal gönderebilir.

Mekanik salmastra 13: güvenilir çift salmastra, aşınma, uzun ömür ve diğer özelliklere sahip, çift kanallı seri mühürün kullanımı, yeni sert korozyona dayanıklı tungsten karbür malzeme seçimi.

Pervane 17: tıkanmayı, sarma başarısızlığını azaltmak için geniş malzemeleri ve elyaf atığını geçirecek güçlü bir kabiliyete sahip tek kanallı veya çift akışlı kanal yapısı olan pervane.

Pompa gövdesi 15: pervaneye sahip, yüksek verimlilikte pompa yapıyor.

Conta halkası 18: pompa gövdesinin ağzına monte edildiğinde, çemberin ağız halkası aşınmasını bırakması nedeniyle pompa en iyi verimi sağlamak için mühür halkasını değiştirir.

QW (WQ) tipi dalgıç, tıkanmayan kanalizasyon pompası Ürünün kullanımı:

QW (WQ) tipi dalgıç olmayan tıkanıklık atık su deşarjı fabrika iş ciddi kirlilik, konut kanalizasyon kanalizasyon istasyonu, kentsel atık su arıtma tesisi drenaj sistemi, hava savunma sistemi drenaj istasyonu, su tesisi su temini ekipman, hastaneler, oteller Kanalizasyon, Kentsel mühendislik şantiyesi, arama, maden destekleme makinesi, kırsal biyogaz sindiricileri, tarım arazisi sulama ve diğer sanayi, kanalizasyon kirletici bant parçacıkları, su ve aşındırıcı ortamlar için de kullanılabilir.

QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası kullanımı ve önlemleri:

 1. QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası, kablo hasarlı olsun, bağlantı elemanları gevşek olsun veya olmasın, nakliye, depolama, deformasyon veya hasar ile birlikte veya değil yükleme işlemi pompa, kullanımdan önce dikkatlice kontrol edilmelidir.
 2. Pompa motorunun 500V megger ile aynı ve göreceli izolasyon direncini ölçün. Değer 2 megobs'den az olmamalıdır. Aksi takdirde, motorun stator sargısı kurutulmalı ve kurutma sıcaklığı 120 ° C'yi geçmemelidir.
 3. Sabit ve mobil iki kanalizasyon pompası serisi kuruldu. Sabit bir otomatik kurulum kullanıldığında, zincir iki asılı halka vidası veya kaldırma plakası yukarı ve aşağı kaldırma pompasına takılmalıdır (pompa çıkışından, bağlantı pompa çıkışına paralel olmalıdır). Otomatik olarak konuma bağlanıncaya kadar kılavuz boyunca yavaşça yavaşlayın. Mobil tesisat kullanırken, bir zincirin iki halka içine ve yukarı kaldırma pompasına girdiği ilk hortum seti, kablonun tehlikeyi önlemek için bir ip olarak kullanılamayacağına dikkat edin.
 4. QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası, saat yönünün tersine döndürüldüğünde girişten dönme yönünden sonra bağlanır, eğer pompa tersine çevrilirse, sadece kablo herhangi bir iki hatta kablolama pozisyonunu ayarlayabilir.
 5. QW (WQ) tipi dalgıç hava tahliye pis su pompası şasi zemini, tesisin yakınında kesinlikle yasak olan kişisel emniyet kullanımının pompa çalışırken emin olabilmesi için ilgili prosedürlere uygun şekilde özen gösterilmelidir yap? Hareket et, sadece elektrik pompası sızıntısı kaza ihtimaline karşı.
 6. Özel koşulların yokluğunda QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası otomatik pompa kontrol kabini ile donatılmış olmalı, doğrudan ızgarayı asmamalı veya pompayı normal çalışmasını sağlamak için gücü açmak için bıçak anahtarını kullanmamalıdır .
 7. Pompa, düşük kaldırma durumunda uzun süreli çalıştırılmamalıdır (genellikle başın nominal kafanın% 60'ından az olmamasına dikkat edilmelidir), önerilen aralığın asansör içinde kullanılmasını kontrol etmek en iyisidir. Aşırı yük nedeniyle pompalayın ve motoru yakın.
 8. Kendinden devridaimli soğutma aygıtı pompası, pompaya aşırı ısınan hasarı önlemek için uzun süreli çalışmanın tüm yüzeyini kesinlikle yasaklamaz.

QW (WQ) tipi su altı tıkanmayan kanalizasyon pompası kurulumu, işletimi ve bakımı:

 • Pompayı kurarken ve elleçirirken, kablonun iç kesilmesine, konnektörün çevrim dışı olmasına sebep olmaması için kablo yapmamak kesinlikle yasaktır. Pompa normal şekilde çalışamaz, hatta motoru yakarsınız;
 • Pompa kablosunun topraklama kablosunun doğru şekilde topraklandığından emin olun. Pompa çalışırken, çalışma alanını kapatmak veya pompaya dokunmak kesinlikle yasaktır. Elektrik çarpması riskini azaltmak için yalnızca uygun topraklama soketi ile bağlanabilir.
 • İşlemi aşırı yüklemeyin;
 • Pompayla kullanılan kablo, pompa kablosunun alanının 1.2 katından az olamaz;
 • Takıldığı zaman, pompa takılmalıdır, ancak kablo kuvveti yapamaz veya pompa döndürüldüğünde başlamaz ve durur;
 • Çalışma zamanında pompanın su olmadığını buldular, pompanın tersine çevrilmediğini veya havadaki çek valfdeki pompa çıkışının boşaltılmadığını kontrol etmelisiniz;
 • Pompa motor fazının veya izolasyon direnci arasındaki göreceli denetimi, değer 2MΩ'dan az olmamalı veya sökülmelidir;
 • Belirtilen çalışma koşullarında elektrikli pompa, altı ay sonra normal çalışma, petrol yağ emülsifiye veya su çökeltme gibi yağ hazne sızdırmazlık durumunu kontrol etmelisiniz, 10 # yağ ve mekanik mühürler değiştirilmelidir;
 • Pompanın normal çalışmasından bir yıl sonra elden geçirilmesi, aşınmış parçaların değiştirilmesi ve bağlantı elemanlarının durumunun kontrol edilmesi gerekir. Aynı zamanda, çalışma sırasında pompanın iyi yağlandığından emin olmak için gres değiştirin.
 • Pompa kullanılmıyorsa lütfen temizleyin ve kurutun.

QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası onarım ve bakımı:

 1. Pompa elle yönetmeli ve kullanılmalı ve pompa sarımını düzenli olarak kontrol etmeli ve şasi arasındaki izolasyon direnci normaldir.
 2. Her seferinde, özellikle daha kalın ve kalın bulamaç için, pompa temizlemeyi sağlamak için tortuları sollamasını önlemek için pompa suya birkaç dakika yerleştirilmelidir.
 3. Pompa uzun süre kullanılmazsa, pompa sudan çıkartılmalıdır, motor sabitleme sargılarını azaltmak için uzun süre suya batırmayın, pompanın ömrünü uzatma fırsatını azaltır.
 4. Yağ depolarındaki yağın (10-30 yağ) doldurulmasından veya değiştirilmesinden sonra 300 ° C'den 500 saate kadar kullanıldıktan sonra her bir pompanın konvansiyonel durumunda, iyi bir yağlama halini korumak için mekanik salmastra, mekanik salmastra hayat.
 5. Pompa sökülüp onarıldıktan sonra kabinin montajı, motorun kapalı ve güvenilir olmasını sağlamak için 0.2MPa hava geçirmezlik testi ile kontrol edilmelidir.
 6. Pervane ile pompa gövdesi arasındaki conta halkası, sızdırmazlık hasarı, pompa performansını doğrudan etkileyecek, gerektiğinde değiştirilmesi gibi bir sızdırmazlık işlevine sahiptir.  

QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompaları Model önemi:

QW (WQ) tipi dalgıç tıkanmayan kanalizasyon pompası yapısı diyagramı:

 1. güç kablosu
 2. Motor bağlantısı
 3. bağlantı kutusu
 4. Motor kapağı
 5. yatak
 6. Üst şaft oturağı
 7. Motor gövdesi
 8. stator
 9. Mil (rotor)
 10. yatak
 11. Yağ ve su probu
 12. Yağ haznesi
 13. Mekanik mühür
 14. arka kapak
 15. Pompa gövdesi
 16. Pervane cıvataları
 17. pervane
 18. mühür yüzüğü
 19. şasi

İletişim bilgileri
Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: richard

Tel: +8615132113824

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)