İyi İnanç temelli

İlk olarak Teknoloji

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd

Sertifika
iyi kalite Santrifüj Bulamaç Pompası satış için
Ürünün kalitesi çok iyi

—— David

Güvenilir bir üretici daha sonra işbirliği yapacak

—— Peter

Tedarikçi sizi daha sonra alacaktır

—— Lisa

Ben sohbet şimdi

Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd

1
Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd
Centrifugal Pump Manufacturer from China

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Gempump
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 50% - 60%
Location: Shijiazhuang,China(Mainland)
Main Products: Slurry pump,Submersible pump,Multistage pump,Split case pump,Self-priming pump
Certifications:: ISO9001
Shijiazhuang Jiemu Makine Equipment Co, Ltd 2010 yılında, Shijiazhuang City, Hebei Eyaleti, Çin'de kurulmuştur.
Firmamız, çamur pompaları, dalgıç pompalar, çok kademeli pompalar, bölme çantalı pompalar, kendinden emişli pompa gibi pompalarda pompa imalat, satış ve pazarlama, teknik servis, üretim, üretim ve üretim kapasitesine sahip lider üreticisidir. , Birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır: Mineral işleme, atık taşıma, kömür yıkama, vb.
Fabrikamızda kalıp atölyesi, döküm atölyesi, ısıl işlem atölyesi, dövme atölyesi, işleme atölyesi, montaj atölyesi ve aşınmaya dayanıklı malzeme Ar-Ge Enstitüsü bulunmaktadır. Bir grup tecrübeli mühendis ve seçkin yönetici ile şirket, metalurji, madencilik, elektrik, kömür ve kimya endüstrileri için ilgili profesyonel hizmetler ile endüstriyel pompa ürünleri ve destek sistemleri çeşitleri sunmaya odaklanmaktadır.
Santrifüjlü su pompaları, Güney Afrika, Nijerya, Zambiya, Malezya, Gana, Mısır, Laos, Vietnam, Tayland, Endonezya, Singapur, Malezya, Filipinler, Avustralya, Kanada gibi 50'den fazla yurtdışı bölgeye ve ülkeye ihraç edilmiştir. ABD, Rusya, Kazakistan.
"Pazarın ve yeniliğin en iyi ürünü", kuruluşun kalite politikamızdır ve sürekli iç yönetimimizi güçlendireceğiz ve müşterilerimizi memnun etmek için teknolojik avantajlarımızı uygulayacağız.
Firmamızın ürünleri arasında: ZJ yatay çamur pompası, ZJL dikey bulamaç pompası, Warman AH yatay metal liner bulamaç pompası, Warman AHR kauçuk astar yatay çamur pompası, Warman SP dikey bulamaç pompası, SPR kauçuk astar karter pompası; TL kükürt giderme pompası, TLR kükürt pompalı astarlı; PN yatay çamur pompası, PNL dikey çamur pompası; IS / IR temiz su pompası, D tipi çok kademeli yüksek basınç pompası, S / SH tipi su pompası; Derin kuyu suyu pompası; Santrifüjlü dalgıç pompa; Çift emiş bölmeli muhafaza pompası; Kendinden emişli pompa; Kanalizasyon pompası; CQ serisi kimyasal pompalar ve diğer ilgili pompa ürünlerinin yanı sıra bulamaç pompa yedek parçaları, çamur pompa aksesuarları, çok kademeli pompa yedek parçaları, manyetik pompa aksesuarları ve yarı mamul ürünler.
Ayrıca OEM hizmeti de sağlayabiliriz. Buna ek olarak, en kaliteli rulman ve poliüretan kauçuk ürünler sunuyoruz.
Shijiazhuang Jiemu makine teçhizatı co., Ltd rekabetçi fiyatlarla mükemmel kaliteli ürünler ile tüm müşterilerimize sağlayacak ve profesyonel satış sonrası servis.Hope bizim pompalar size daha fazla fayda getirir ve bir kazan-kazan işbirliği olabilir.

İletişim bilgileri
Shijiazhuang JieMu Machinery Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr.

Tel: 86--15132113824

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)